ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ

на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  у Луганській та Харківській областях

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях (далі – регіональний центр).

Вимоги до претендентів:

  • вища освіта (вища освіта за спеціальностями галузі знань «Державне управління» або «Менеджмент і адміністрування», вища юридична освіта є перевагою);
  • загальний трудовий стаж не менше 5 років;
  • досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років (досвід роботи у сфері права є перевагою).

Із завданнями регіонального центру та повноваженнями директора можна ознайомитися тут.

Посада передбачає повну зайнятість.

Компетенції директора регіонального центру:

доброчесність, орієнтація на досягнення результату, гнучкість та інноваційність, спроможність до управління людськими ресурсами та забезпечення  командної роботи, ефективна комунікація та рівне ставлення до людей.

Для участі у відборі претендентам необхідно до 10 листопада 2016 р. заповнити у електронному вигляді заявку на сайті www.legalaid-jobs.in.ua  Надіслані в інший спосіб заявки розглядатися не будуть.

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок претендентів, які відповідають вимогам,  буде запрошено на інтерв’ю, що розпочнуться після 21 листопада 2016 р. Для проходження інтерв’ю необхідно буде пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, а також документи, що підтверджують відповідність вимогам до претендентів.

Прийняття на роботу відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України, положень про Координаційний центр з надання правової допомоги та центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose